Pas Viktora Leilighet

Hovedfasiliteter

  • The lagest option:
  • 6 gjester
  • 2 senger
  • 1 soverom

Sted

    Pas Viktora Leilighet ligger nesten 1 km fra Bridge of Palanga.

    Det ligger en 20-minutters spasertur fra Palangos vasaros parkas. Gjestene kan finne Playing Fountain i området. Birute's Hill ligger i umiddelbar nærhet, og sentrum av Palanga ligger 10-minutters gange unna. Palanga Botanical Park er også bare en kort drosjetur unna.

    Leiligheten har også en kjøkkenkrok med fasiliteter. Den nærmeste flyplassen er Palanga internasjonale, 5 km fra Pas Viktora Leilighet, og Pirtis busstasjonen ligger 10 -minutters gange unna. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig på stranden i nærheten.

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    • Barn og ekstra senger
    • Vi tilbyr ikke barnesenger i rommet.

    Romalternativer på Pas Viktora Leilighet Palanga

    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Pas Viktora Leilighet Palanga Toaletter bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Fasiliteter bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Fasiliteter bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Rom bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Senger bilde
    Tremannssrom

    Størrelse: 16 m²

    Sengetype: 1 Dobbeltseng

    Mer informasjon +
    Pas Viktora Leilighet Palanga Rom bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Kjøkken bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Rom bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Vasker bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Vasker bilde Pas Viktora Leilighet Palanga Fasiliteter bilde
    Leilighet

    Størrelse: 22 m²

    Sengetype: 1 Dobbeltseng

    Mer informasjon +
    Firemannsrom

    Størrelse: 22 m²

    Sengetype: 1 Dobbeltseng

    Mer informasjon +

    Beliggenheten av Pas Viktora Leilighet Palanga

    Attraksjoner
    Flotte restauranter
    Transport

    Gjesteanmeldelser om Pas Viktora Leilighet Palanga

    Her kan du finne bekreftede anmeldelser som brukerne våre la ut på dette nettstedet

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Takk for påmelding
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    Sjekk de beste tilgjengelige prisene
    Angi datoene dine for å se priser
    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Pas Viktora Leilighet Palanga